Intenskin Intensīvs ādas kopšanas un atjaunošanas krēms – pilns pārskats

Intenskin ir krēms, kas, pateicoties sastāvā esošajām sastāvdaļām, tiek reklamēts kā 100% dabīgs. Norādīts ir tas, ka tā lietošana neizraisa blakusparādības vai kontrindikācijas. Tās lielākais deklarētais ieguvums ir atjaunot sejas ādu, padarot to jaunāku. Oficiālie dati un reāli gan profesionālu dermatologu, gan esošo patērētāju viedokļi īpašos forumos ļauj darīt zināmu, ka šis līdzeklis pret novecošanos darbojas un var būt ideāls sabiedrotais cīņā pret novecošanos.

Visā pasaulē sejas atjaunošanas līdzekļus pastāvīgi meklē, un Instenkin tirdzniecība Spānijā varētu būt lieliska iespēja sievietēm šajā reģionā. Ja esat gatavs iegādāties Intenskin, tad dodieties uz oficiālo ražotāja vietni, bet, ja jums joprojām ir šaubas, mēs iesakām pabeigt, izlasot šo pārskatu. Mēs esam pārliecināti, ka pareizas informācijas pieejamība īstajā laikā var būt efektīva palīdzība lēmuma pieņemšanā.

9.2Puntaje de experto
Novērtējums Intenskin

Cena
9
Efektivitāte
9.5
Produkta sastāvs
9.5
Lietotāju atsauksmes
9

Kas ir Intenskin?

Dati, kas tika atrasti mūsu pārskata izveidošanas laikā, norāda, ka Intenskin ir krēma formā izstrādāta procedūra, kas ārstē problēmas, kas saistītas ar ādas novecošanās pazīmēm. Tajā ir saraksts ar sekām, kas, ja iespējams, padara ādu jaunāku un veselīgāku.

Sastāvs un sastāvdaļas

Intenskin krēms tiek prezentēts kā efektīvs palīglīdzeklis, kas nodrošina nepieciešamās barības vielas labi koptai un veselīgai ādai. Saskaņā ar tā ražošanas metodi tas tika izgatavots ar sastāvdaļu kombināciju, kas nodrošina uzturu, mitrumu, gludumu un skaidrību. Šie elementi kopā palēnina novecošanās pazīmes, taču, lai labāk saprastu, kā tas darbojas, apskatīsim tieši to, ko tā satur:

  • Šī sviesta eļļa: palīdz novērst ādas sausumu un stimulē kolagēna un elastīna veidošanos. Tas ļauj ādai būt elastīgai un mitrinātai.
  • Avokado eļļa: samazina pigmentāciju, kas saistīta ar vecumu. Tas arī aizsargā ādu pret apkārtējo vidi un UV iedarbību.
  • Koloidālais zelts: mīkstina grumbas, veicinot bojāto šūnu veidošanos. Turklāt tas palēnina novecošanās procesus un kolagēna iznīcināšanu dermā.
  • Alveja: var novērst ādas dehidratāciju, uzlabojot mikrocirkulāciju šūnās. Starp daudzajām priekšrocībām tas var arī uzlabot tonusu, dot svaigumu un stimulēt epidermas atjaunošanos.

Funkcijas un ieguvumi

Šūnu atjaunošana ādā ilgst aptuveni 1 pilnu dienu atbilstoši katra cilvēka bioloģiskajam ritmam. Pēc 30 gadu vecuma ādai tās atjaunošanai ir nepieciešamas vismaz 30 stundas. Jo vecāki mēs kļūstam, jo ​​ilgāks ir kopējais laiks, lai atveseļotos. Bez papildu darbības šūnas nedarbosies normāli un nespēs radīt kolagēnu un elastīnu, kas nepieciešams veselīgai, jauneklīgai ādai.

Ražotājs norāda, ka Intenskin sniedz papildu palīdzību, kas mūsu ādai nepieciešama, darbojoties 3 funkcijās:

  • Pacelšana: kad ar Intenskin aktīvajiem komponentiem iekļūst dziļos ādas slāņos, tiek aktivizēta dabiska kolagēna un elastīna ražošana. Pateicoties tam, tiek panākta labāka ādas struktūra un sejas ovāls tiek tonizēts.
  • Grumbu gludums: sastāvs nodrošina vitamīnus un mikroelementus, kas ir svarīgi mitrināšanai un pareizai asins plūsmai. Šī darbība palīdz uzlabot sejas ādu un izlīdzināt grumbas.
  • Balināšana: sastāvs spēj kavēt melanīna veidošanos, kas palīdz novecošanās pazīmju izraisītajiem plankumiem kļūt gaišākiem, un āda iegūst labāku toni.

Blakusparādības un kontrindikācijas

Saskaņā ar oficiālo vietni ir dati, kuru pamatā ir ādas dermatoloģiskā analīze 2000 sieviešu grupā ar dažādiem ādas tipiem. Tie norāda, ka āda ir pasargāta no blakusparādībām un kontrindikācijām, kā arī no visiem citiem apstākļiem, kas rada risku.

Ja jums joprojām ir aizdomas par Interskin lietošanu, iesakām paņemt nelielu daudzumu krēma un noberzt to uz ādas daļu, tas palīdzēs pārbaudīt un nodrošināt, ka saskarē ar mūsu specifisko ādu nav negatīvas reakcijas.

Īsti viedokļi – komentāri – atsauksmes

Mana vēlme vienmēr ir bijusi perfekta āda, un es to vienmēr esmu sasniegusi, bet tagad, kad man ir 35 gadi, novecošanās pazīmes ir redzamas. Es vienmēr esmu rūpējusies par savu seju, es nekad neizvēlējos krēmus vai neko citu, tas man nekad nebija vajadzīgs. Sakarā ar maniem jaunajiem plankumiem un pigmentāciju es devos pie dermatologa, viņš paskaidroja, ka šajā vecumā ādas kopšanas krēms jau ir nepieciešams. Es viņam parādīju Intenskinu, un viņš piekrita to izmantot. Es viņu informēju par rezultātiem, un tagad tas ir krēms, ko viņš iesaka citiem saviem pacientiem dabīgai ādas kopšanai.

Rosa, 35 gadus veca

Mana māte ir ļoti ietekmējusi novecošanās pazīmes, viņa vienmēr izmantoja ieteiktos līdzekļus, lai uzlabotu savu izskatu. Kādu dienu es uzzināju, ka Intenskins jau bija pieejams Spānijā, tāpēc nopirku un iedevu viņam. Viņš turpina lietot dažus līdzekļus un ir uzlabojis aprūpi, taču Intenskins ir palīdzējis pastiprināt rezultātus. Viņa saka, ka ir ļoti priecīga un jau ir lūgusi man to nopirkt vēlreiz.

Veronica, 28

Intenskin Price

Intenskin parastās izmaksas ir 98 EUR, taču ražotājam šobrīd ir akcija, lai to iegūtu par puscenu. Tas nozīmē, ka gandrīz 100 EUR vietā jūs varēsiet maksāt tikai 49 EUR. Šis piedāvājums mainās un ir ierobežots. Ja līdz šim brīdim jūs jau esat pieņēmis lēmumu un vēlaties iegādāties Intenskin Spānijā, mūsu ieteikums irpiekļūt tūlītvietnei un pieprasīt produktu. Tas garantē 50% paaugstinājumu.

Kur nopirkt Intenskin

Oficiālā vietne šobrīd ir vienīgā pieejamā vieta, kur iegādāties oriģinālo krēmu pret novecošanos. Par šī produkta pārdošanu nav noslēgts komerciāls līgums ar starpniekiem.

Intenskin aptiekās – mercadona

Aptiekās vai iestādēs, piemēram, Mercadona, tiek izplatīti daudzi anti-novecošanās līdzekļi. Intenskin gadījumā mēs atgādinām, ka ar šiem līdzekļiem tos nav iespējams iegūt.

Intenskin amazon – aliexpress – eBay

Intenskin nepārdod neviena cita vietne, izņemot ražotāja vietni. Ieteikums iegādāties produktu ar ražotāja starpniecību turpinās. Tādā veidā jūs izvairīsities no Intenskin veida krāpšanās un riska zaudēt savus ieguldījumus.

Mūsu secinājums

Katru dienu parādās procedūras un līdzekļi pret ādu, kas palīdz mums novērst novecošanās pazīmes. Tomēr ir svarīgi zināt, ka mūsu āda ir maiga, un mums nevajadzētu valkāt neko atrastu. Ja mēs esam nolēmuši izmantot kosmētikas līdzekļus kā atbalstu, ieteicams uzzināt un izvēlēties to, kas atklāj tā formulu, darbības principu un kam ir reālas atsauksmes. Intenskin gadījumā mēs varējām atrast daudz informācijas, kas mums deva iespēju analizēt un novērtēt. Tās deklarētais sastāvs norāda, ka tas var būt labs palīgs ādas kopšanā, uzlabojot tā izskatu un veselību.

Intenskin lietošana un tā apvienošana ar labiem ieradumiem (pietiekama mitrināšana, sabalansēts uzturs ar būtiskām uzturvielām, aizsardzība pret UV stariem un pareiza ikdienas tīrīšana) palīdzēs mums izbaudīt veselīgu un mitrinātu ādu un līdz ar to arī jaunāku.

Vai jums patika šis raksts? Kopīgojiet to vietnē Pinterest.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta